Про компанію

 ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ

    Компанія DEFRO  була створена в 1993 році в Польщі, хоча її походження сягає до 70-х років минулого століття. На початку, компанія займалася наданням послуг зварювання. Згодом, компанія прийняла пропозицію підрядника великих виробничих підприємств, а також почала виробництво бетономішалок та котлів центрального опалення.

бетон DEFRO

Особливим періодом у житті компанії був 1993 рік – коли дебютував бренд DEFRO. На початку лютого 2000 року нинішній власник концерну зрозумів, що успіх і прибуток залежить від ризику, тому  на основі існуючих компаній ZPHU DEFRO створив PW Defro, а чотири роки по тому він перейняв від свого батька остаточне керівництво компанією. Це був найважливіший момент в історії компанії – в тому ж році почався період активних операцій в області розробки і впровадження нових продуктів.

spiralnica

Нове покоління принесло своє бачення компанії та свої вимог, що змінили стратегії розвитку ринку. З цього моменту сімейний бізнес почав стрімко розвиватися – в тому ж році почався період активних операцій в області розробки і впровадження нових продуктів.

derfo початку

В кінці 2004 року на ринку представила нові продукти – котли центрального опалення на твердому паливі. Нові продукти призвели до динамічного розвитку компанії. Сьогодні компанія DEFRO в Польщі дає роботу близько п’ятистам робітникам і співпрацює більш ніж з трьома тисячами дистриб’юторів і монтажників.

ярмарок

Компанія  DEFRO має сучасний комп’ютеризований завод і виробництво з площею 15000m2. У на початку 2015 додатково запустили виробничий цех площею понад 3000 м2, і планує подальше розширення заводу. Постійно розширюється і модернізовується машинний парк, що складається з кількох блоків провідних технологічних компаній.

На цьому сайті представлені всі основні моделі твердопаливних котлів фірми DEFRO,що сертифіковані і офіційно постачаються на територію України.

Твердопаливні котли DEFRO характеризуються бездоганною якістю, 100% гарантією протягом 5 років, високим ККД до 91%. Компанія DEFRO на сьогоднішній день є найбільшим виробником твердопаливних котлів в Польщі. займаючи близько 70% польського ринку. Передова лінійка котлів – це автоматичні вугільні коти. максимально економічні і зручні в обслуговуванні. На сьогоднішній день автоматичні котли DEFRO забезпечують максимально ефективне. зручне і економічне опалення різних будівель. починаючи від приватних будинків і закінчуючи виробничими приміщеннями, складами і громадськими об’єктами.

Принцип роботи. конструкція і монтаж котлів DEFRO дуже прості, що робить його простим в обслуговуванні і незамінним для економії Ваших коштів і часу. Котли тривалого горіння DEFRO можна розділити на побутові і промислові. Всі моделі котлів DEFRO ви можете купити в наших дилерів по всій Україні.