Про компанію

 ІСТОРІЯ І СУЧАСНІТЬ

    Компанія DEFRO  була створена в 1993 році в Польщі, хоча її походження сягає до 70-х років минулого століття. На початку, компанія займалася наданням послуг зварювання. Згодом, компанія прийняла пропозицію підрядника великих виробничих підприємств, а також почала виробництво бетономішалок та котлів центрального опалення.

бетон DEFRO

Особливим періодом у житті компанії був 1993 рік – коли дебютував бренд DEFRO. На початку лютого 2000 року нинішній власник концерну зрозумів, що успіх і прибуток залежить від ризику, тому  на основі існуючих компаній ZPHU DEFRO створив PW Defro, а чотири роки по тому він перейняв від свого батька остаточне керівництво компанією. Це був найважливіший момент в історії компанії – в тому ж році почався період активних операцій в області розробки і впровадження нових продуктів.

spiralnica

Нове покоління принесло своє бачення компанії та свої вимог, що змінили стратегії розвитку ринку. З цього моменту сімейний бізнес почав стрімко розвиватися – в тому ж році почався період активних операцій в області розробки і впровадження нових продуктів.

derfo початку

В кінці 2004 року на ринку представила нові продукти – котли центрального опалення на твердому паливі. Нові продукти призвели до динамічного розвитку компанії. Сьогодні компанія DEFRO в Польщі дає роботу близько п’ятистам робітникам і співпрацює більш ніж з трьома тисячами дистриб’юторів і монтажників.

ярмарок

Компанія  DEFRO має сучасний комп’ютеризований завод і виробництво з площею 15000m2. У на початку 2015 додатково запустили виробничий цех площею понад 3000 м2, і планує подальше розширення заводу. Постійно розширюється і модернізовується машинний парк, що складається з кількох блоків провідних технологічних компаній.

ТОВ «ФІРМА “ТЕПЛОМАРКЕТ» – це компанія, основним видом діяльності якої є реалізація на території України пелетних і твердопаливних котлів DEFRO.

На цьому сайті представпені всі основні моделі твердопаливних котлів фірми DEFRO,що сертифіковані і офіційно постачаюсься на територію України.

Твердопаливні котли DEFRO характeризуються бездоганною якістю, 100% гарантією протягом 5 років, високим ККД до 91%. Компанія DEFRO на сьогоднішній день є найбільшим виробником твердопаливних котлів в Польщі. займаючи близько 70% польського ринку. Передова лінійка котлів – це автоматичні вугільні коти. максимально економічні і зручні в обслуговуванні. На сьогоднішній день автоматичні котли DEFRO забезпечують максимально ефективне. зручне і економічне опалення різних будівель. починаючи від приватних будинків і закінчуючи виробничими приміщеннями, складами і громадськими об’ектами.

Принцип роботи. конструкція і монтаж котлів DEFRO дуже прості, що робить його простим в обслуговуванні і незамінним для економії Ваших коштів і часу. Коти тривалого горіння DEFRO можна розділити на побутові і промислові. Всі моделі котлів DEFRO ви можете купити внашому інтернет-магазині з доставкою до Вас.

Сайт defro.com.ua –  створений для того. щоб Ви могли:

– ознайомитися з усім асортиментом котлів, що поставляються нами напряму від виробника в Польщі

– підібрати потрібний Вам котел

– купити котел не виходячи з дому

– отримати доставку і зручні методи оплати

Ми гарантуємо найвищу якість продукції, підтверджену сертифікатами якості і бездоганну репутацію нашої компанії, що сформувалася за довгі роки роботи нашої компанії.
Наші принципи і переваги:

– індивідуальний підхід до клієнта

– гнучка система знижок

– професійні менеджери і постійна підтримка клієнта

– різні варіанти оплати товару (готівка, безготівка (втому числі з ПДВ)

– Своєчасна доставка замовлення в будь-яку точку України, по Івано-Франківській області- безкоштовно)